Marvel’ s Agents of Shield 6.Sezon

     Marvel’ s Agents of Shield 5. sezon sonundan hatırlayacağımız üzere, Fitz , Daisy’ nin General Talbot ile mücadelesi sırasında meydana gelen kazada hayatını kaybetmişti. Coulson ile May ise Coulson’ un son günlerini beraber geçirmek amacı ile tatile çıkmışlardı ve ekibi Mack’ e emanet etmişlerdi. 5. Sezon sonu itibari ile aslında dizinin bitmeyeceği bariz bir şekilde belli olurken ardında bir çok soru işareti bırakmıştı.

      Marvel, Avengers – End game filminden dolayı Agents of Shield’ ın 6.sezonunu erteleme kararı almış ve bu yüzden dizinin başlaması Mayıs 2019’ u bulmuştu. Yeni sezonda ise yine birçok soru cevaplanmayı bekliyor. Dizinin henüz 3. Bölümü yayınlanmışken pek çok soru işareti şimdiden kafaları kurcalamaya başladı.

     Mack, Coulson’ un miras bıraktığı zorlu görevi yürütmeye çalışırken, Coulson’ un farklı bir boyuttan gelen kopyası ve ekibinin amaçlarını çözmeye çalışıyor. Coulson’ un davranışları biraz şüphe çekse de bu olayın nasıl açıklığa kavuşacağı merak konusu.

     Daisy, Simmons ve arkadaşları farklı galaksilerde Fitz’ in izini sürüyor. Oldukça karışık geçen 5.sezon sonuna doğru Gelecekteki Fitz kendini dondurarak farklı bir gemi ile uzayın derinliklerine doğru Enoch ile beraber yolculuğa çıkmıştı. Mevcut boyutta ise Tablot’ u durdurmaya çalışırlarken hayatını kaybetmişti.

    Dizi ilk sezonlarının heyecanını vermese de hala kendini izletmeyi başarıyor. Bu kez ekip farklı bir galakside farklı düşmanlarla karşı karşıya. Bir taraftan da dünyayı diğer Coulson ve arkadaşlarından korumak zorundalar.

    Marvel’ s Agents of Shield ile ilgili şimdilik bildiğimiz dizinin 7.sezonununda olacağı, ancak bu sezonun final sezonu olup olmayacağı merak konusu. Öte yandan Coulson’ un durumu, 6. Sezonda, bir önceki sezon soru işareti bırakarak ortadan kaybolan karakterlerin geri dönüp dönmeyeceği, dizinin Marvel filmlerinden biri ile etkileşime girip girmeyeceği ise şimdilik cevap bekleyen sorular arasında.
Sitede gezinmeye ve diğer bilgilere göz atmak için buradan devam edebilir ya da dizinin resmi web sitesi olan https://abc.go.com/shows/marvels-agents-of-shield’ i ziyaret edebilirsiniz.

Marvel’ s Agents of Shield 6.sezon Fragman

 3,041 total views,  2 views today

Bu yazıyı değerlendirin

You may also like...

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments